Kanye West’e eski asistanından çarpıcı iddialar! Taciz davası açıyor

Ünlü rapçi Kanye West, geçtiğimiz sene eşi ve çocuklarının annesi Kim Kardashian ile sekiz yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Boşanmalarının ardından kendi markası Yeezy’nin çalışanlarından biri olan Bianca Censori ile aşk yaşamaya başlayan West, sevgilisiyle Beverly Hills’de yapılan samimi bir törenle evlenmişti.

West ve birkaç yıl boyunca rapçinin moda markası için mimar olarak çalışan Censori ile ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı da, Kim Kardashian’a olan benzerliği olmuştu.

EŞİNİN MÜSTEHCEN KARELERİNİ PAYLAŞTI

İlginç giyim tarzlarıyla ve halka açık yerlerdeki uygunsuz görüntüleriyle çok konuşulan ikiliden Kanye West, son olarak eşinin müstehcen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmasıyla gündeme gelmişti.

West, eşinin ‘çıplak’ sayılabilecek karelerini peş peşe 18.5 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınlayarak; gönderilerine “Bianca bu sene pantolon giymeyecek” ve “Bir şey mi düşürdün?” gibi mesajlar yazmıştı.

WEST’E DAVA!

Daily Mail’de yer alan habere göre, 2021 – 2022 yıllarında Kanye West’in asistanlığını yapan Lauran Pisciotta, West’e çalışırken kendisine cinsel tacizde bulunduğu ve onu takip ettiği iddiasıyla dava açıyor. 

Pisciotta, Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ne sunduğu şikayette West’in kendisine sık sık açık metin mesajları ve görseller gönderdiğini iddia etti.

HAKSIZ YERE KOVMUŞ

Ünlü rapçinin eski asistanı ayrıca West’in kendisine yıllık 4 milyon dolar maaş ödeyeceğine söz verdiğini, ardından haksız yere onu kovduğunu ve 3 milyon dolarlık kıdem tazminatından döndüğünü iddia etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x