İhracatta Türkiye Yüzyılı Zirvesi başladı

Albayrak Medya Grubu’nun Ticaret Bakanlığı himayelerinde düzenlediği

İhracatta Türkiye Yüzyılı Zirvesi

başladı.

Türkiye ihracatının 100 yılı

İhracatta Türkiye Yüzyılı Zirvesi ile ihracatta Türkiye’nin merkezileşen konumu, yerli ve milli bakış açıları, iktisat politikaları ve Türkiye ihracatının gelecekteki 100 yılını konuşuyor.

İhracatta Türkiye Yüzyılı Zirvesi’nin açılış konuşmasını Albayrak Medya Genel Müdürü Abdullah Hanönü yaptı.

Ömer Bolat da katılıyor

İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılan organizasyona,

Ticaret Bakanı Ömer Bolat

‘ın yanı sıra alanında uzman birçok isim katılıyor.

Canlı yayınlanacak

    Verimliliğin, yerli ve milli iktisat politikalarının, sürdürülebilir kalkınmanın ve ticaretin uluslararası seyri konularıyla ihracat sektörünü aynı çatı altında buluşturan İhracatta Türkiye Yüzyılı Zirvesi; TVNET, TVNET Radyo ve Yeni Şafak YouTube hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Yerli ve milli iktisat politikaları

Zirvede, İhracatta Türkiye Yüzyılı değerlendirilirken, Albayrak Medya mecralarında da ülkemizin yerli ve milli imkânları konuşuluyor.

Etkinlikte; yerli ve milli iktisat politikaları, kalkınmanın ve ticaretin uluslararası seyri konularıyla ihracat sektörü aynı çatı altında buluşturuldu.

Türkiye Yüzyılı’nda Ticaret, İhracatta Merkez Ülke Türkiye, Uluslararası İktisat Politikaları ile Yerli ve Milli Ekonomi başlıkları da öne çıktı.

    Albayrak Grubu

    Albayrak Grubu, 1952’de inşaat sektöründen başlayarak, ülke ekonomisinin büyümesine paralel bir büyüme gösterdi. Her açılım döneminde yeni sektörlere yaptığımız yatırımlarla Türkiye’ye güç verdik. Albayrak Grubu 80’e yakın şirketimiz ve yayın markamızla bugün; inşaat ve gayrimenkul yatırım ortaklığı, sanayi, lojistik, medya ve turizm başta olmak üzere 20’den fazla sektörde hizmet vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x